Generali Česká pojišťovna a.s. (dříve Česká pojišťovna a.s.) je univerzální pojišťovnou s dlouholetou tradicí v životním i neživotním pojištění.


Jsme pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů – od běžných lidí, drobných živnostníků, přes malé a střední podniky až po velké společnosti nebo města a obce. Díky možnosti připravit pojištění plně odpovídající potřebám klienta si u nás vybere opravdu každý.

Nabízíme svým klientům širokou paletu pojistných služeb. U České pojišťovny lze mimo jiné sjednat cestovní pojištění, povinné ručení a havarijní pojištění. V oblasti pojištění majetku nabízí pojištění nemovitostí i pojištění domácností a spoustu dalších produktů a služeb.


Záleží nám na tom, abychom znali názory našich klientů, a proto se o ně aktivně zajímáme. Denně pracujeme na tom, abychom nabídli řešení a postupy, díky nimž nás klienti budou vnímat jako spolehlivého partnera v pojišťovnictví, který je bude provázet celý jejich život. Navíc jako jediná pojišťovna na trhu zveřejňujeme klientská hodnocení a názory na webu.

Envelopa Office Center s.r.o.

tř. Kosmonautů 1221/2a, 779 00 Olomouc

IČ: 02070332

DIČ: CZ 02070332

T: +420 607 175 966
T: +420 777 071 170
E: vyslouzil@rsre.cz

Sledujte nás

Web vytvořila Domigrafika.