První české, respektive československé hodinky spatřily světlo světa před více než 70 lety. Na začátku to bylo jedno velké dobrodružství, protože v té době u nás nikdo náramkové hodinky nevyráběl. Ukázalo se ale, že šikovné české ruce, a především hlavy si dokážou poradit i s velkými výzvami. A tak se v Novém Městě nad Metují zrodily „primky“. Hodinky, které se zájmu a oblibě těší dodnes. Plným právem. Tradice kvalitních českých hodinek PRIM pokračuje i v 21. století díky společnosti ELTON hodinářská, která ji dále úspěšně rozvíjí. Proto se i dnes můžeme těšit z mistrovské práce českých hodinářů a na svá zápěstí připnout legendární modely ORLÍK, DIPLOMAT nebo PAVOUK. 

Vedle klasiky, které ovšem designéři společnosti oblékli nový kabát, tvoří dnes páteř produkce exkluzivní limitované edice, vyhledávané sběrateli i investory. Každá edice PRIM v sobě nese jedinečný příběh významné osobnosti nebo události českých dějin. Konstruktéři českého výrobce se nebojí ani netradičních materiálů, a tak mohou zákazníci obdivovat i hodinky z drahých kovů, bronzu nebo třeba exkluzivního titan damašku.

Hodinky PRIM vznikají doslova pod jednou střechou. Od prvotního nápadu, přes design a konstrukci, až po finální výrobu. Mechanické hodinky s in-house strojkem vlastní konstrukce se skládají z více než 140 dílů a téměř všechny vyrábí ELTON přímo v Novém Městě nad Metují. Za každým tikajícím šperkem, který v hodinářské manufaktuře vznikne, jsou desítky hodin pečlivé ruční práce

Masová výroba je již dávno minulostí, dnes jsou každé „primky“ skutečným originálem, většinou vytvořeným přímo pro konkrétního zákazníka. Mezi zákazníky společnosti ELTON patří sběratelé, patrioti, významné osobnosti i firmy, které chtějí své obchodní partnery nebo zaměstnance obdarovat výjimečnými hodinkami na míru. Nosit hodinky značky PRIM znamená projevit svou hrdost na um českých hodinářů, úctu k tradici a v neposlední řadě také dobrý vkus.

Envelopa Office Center s.r.o.

tř. Kosmonautů 1221/2a, 779 00 Olomouc

IČ: 02070332

DIČ: CZ 02070332

T: +420 607 175 966
T: +420 777 071 170
E: vyslouzil@rsre.cz

Sledujte nás

Web vytvořila Domigrafika.