Šípek & Špalek s.r.o. je česká, sklářská firma, založená v roce 2017, zabývající se designem a výrobou světelných, dekorativních skulptur a lustrů pro soukromé i komerční prostory, menší vily, velká hotelová lobby či luxusní, zámořské jachty.

Její specializací jsou na míru navržená svítidla, která splňují ty nejpřísnější estetické a funkční parametry. Kromě svítidel navržených kompletně na míru dle potřeb zákazníka, nabízí také portfolio kolekčních prvků, které lze upravovat pro potřeby jakéhokoliv typu interiéru.

Od svého založení tato firma stihla expandovat na zahraniční trhy a ke konci roku 2022 byl počet realizovaných projektů realizovaných mimo hranice České republiky téměř padesát.
Na začátku roku 2022 otevřela zastoupení ve Spojených Arabských Emirátech s cílem posílit
svoji pozici nejen na tamních trzích, ale i dále směrem na východ.

Dlouhodobým cílem této firmy je generovat v každém projektu svěží a neotřelé nápady, které ve spojení s často jedinečnými řešeními přináší klientům více než jen interiérový doplněk či produkt, které přináší příběh a emoce.

Svítidlo nad recepcí:

Kolekční svítidlo AURUM upravené pro potřeby prostoru nad recepcí komerční budovy Envelopa je inspirováno přírodou. Seskupení krystalů zlata majestátně prokukuje skrz a na povrchu přírodního křemene. Tento překrásný a zároveň unikátní objekt je k nalezení v přírodě čím dál tím méně a jeho hodnota neustále narůstá.

Svítidlo je vyrobené z ručne tvarovaných, skleněných komponent. Elegantní kombinace zlatě pokovených koulí a jemně pískovaných oválů kompozičně navržená tak, aby kopírovala linku vstupní recepce budovy.

Envelopa Office Center s.r.o.

tř. Kosmonautů 1221/2a, 779 00 Olomouc

IČ: 02070332

DIČ: CZ 02070332

T: +420 607 175 966
T: +420 777 071 170
E: vyslouzil@rsre.cz

Sledujte nás

Web vytvořila Domigrafika.