DŘEVĚNÉ POHYBOVÉ HRAČKY, KTERÉ NAVRACÍ DĚTI K PŘIROZENOSTI

 

Hrou děti tráví spoustu času, je proto vhodné vybírat hračky, které je budou nejen bavit, ale také rozvíjet jejich tvořivost a motivovat je k přirozenému pohybu. Pokud jsou hračky ještě navíc vyrobené z přírodních materiálů, je to zaručeně správná volba. 

 

Antonie Emma se do povědomí veřejnosti dostala díky výrobě unikátních dřevěných průlezek a hraček z masivního dřeva. Firma si zakládá na originalitě a dokonalé kvalitě svých produktů. Antonie Emma je partou přátel, kterým záleží na tom, s čím si jejich děti hrají. Vše tak vyrábějí podle svého nejlepšího svědomí a v souladu se svým přesvědčením. Hračky jsou vyrobené s láskou a respektem k planetě i všemu živému. Vydrží věky a při správném používání mohou sloužit i dalším generacím. 

UDRŽITELNÉ PRODUKTY S JASNOU FILOZOFIÍ

 

Veškeré produkty Antonie Emma jsou vyráběné v České republice. Firma klade důraz na lokální zdroje, ze kterých se snaží čerpat maximum. Při výrobě používá přírodní materiály, ekologicky balí, minimalizuje množství odpadu. Všechny hračky jsou vyrobené ze dřeva z lesů s FSC certifikátem, v nichž se hospodaří udržitelným způsobem. V nabídce Antonie Emma najdete také sérii Faber THX, která je vytvořená s jasným záměrem – využít materiál do posledního kousku. Šanci tak dostávají i díly, které, přestože nejsou stoprocentně esteticky dokonalé, jsou plně funkční a zcela bezpečné. Série THX je výsledkem vize značky Antonie Emma – žádný strom nebude pokácen zbytečně. 

 

FABER – DOMÁCÍ PRŮLEZKY S NEKONEČNOU VARIABILITOU

Faber jsou geniální zdravé průlezky. Jde o stavebnici, ze které postavíte obrovské množství staveb. Dřevěné panely k sobě upevňujete pomocí dřevěných spojek, díky kterým vytvoříte průlezky různého tvaru. Trojúhelník, domeček nebo žebřiny… variant je nespočet. Stavby mohou stát samostatně v prostoru nebo se připevní ke zdi. Vždy záleží na konkrétní stavbě, kterou se chystáte postavit. Každou stavbu můžete obohatit oblíbenými doplňky pro další úroveň zábavy. Lezecké desky, skluzavky, houpačky – i to je Faber. S průlezkami Faber hra nikdy nekončí, jsou totiž úžasně flexibilní. Přizpůsobí se každému prostoru – variabilita staveb umožňuje umístit průlezku i do malého pokojíčku. Veškeré díly jsou kompatibilní, takže je možné je dokupovat kdykoliv podle potřeby. 

 

Faber roste s dětmi – je vhodný pro každou věkovou kategorii. Nejmenší děti budou nadšené z malého trojúhelníku s nakloněnou rovinou, po které se budou klouzat, starší ocení houpačku a lezeckou stěnu. Průlezky umožňují dětem lézt, klouzat se, šplhat – navrací je k přirozenému pohybu, kterého se jim v dnešní době tolik nedostává. Variabilita průlezek umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy. FUTU – HOUPACÍ PRKNO, HOUPACÍ KŮŇ A ODRÁŽEDLO V JEDNOM

 

Jedinečná dřevěná hračka Futu v sobě spojuje tři oblíbené prvky – houpací kůň se bleskurychle promění v kolečkové odrážedlo nebo v perfektní houpací prkno. Kůň Futu je rodinné dědictví. Je téměř nezničitelný, a bude tak dělat radost i dětem vašich dětí. Koník je ideálním dárkem – na sedlo si můžete nechat vypálit jméno podle svého přání, a obdarovat tak oslavence originálním překvapením. Pod sedlem koníka je ukryta časosběrná schránka s rodným listem koně a prostorem pro vzkazy příštím generacím. Futu je hračkou, která dává smysl. Přináší radost a probouzí vztah k pohybu. 

Envelopa Office Center s.r.o.

tř. Kosmonautů 1221/2a, 779 00 Olomouc

IČ: 02070332

DIČ: CZ 02070332

T: +420 607 175 966
T: +420 777 071 170
E: vyslouzil@rsre.cz

Sledujte nás

Web vytvořila Domigrafika.